3200 M Relay   110 Meter Hurdles   100 Meter Dash
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 SM SM 9:16 1 J. WOODRUM     10 PRCA 15.85 1 Mario GOMEZ     12 RAY 11.31
2 SC SC 9:55 2 Jon PARKER        9  DC 18.64 2 Chris GONZALEZ 11 PRCA 11.32
3 PRCA PRCA 10:55 3 Jose VASQUEZ    9 SM 19.48 3 Joe CLARK         12 SM 12.05
4       4 A. IRWIN              9 PRCA 19.53 4 Zach ANDERSON  9 DC 12.06
5       5 J. KNUTSON        9 PRCA 19.63 5 Jordan CRUZ       10 RAY 12.38
6       6       6      
7       7       7      
8       8       8      
  1600 Meter Run   400 Meter Relay   400 Meter Dash
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 Anthony Montoya12 SM 4:59 1   RAY 46.81 1 Nate JONES       11 DC 53.36
2 Zack REEDE        9 SC 5:16 2   SM 47.1 2 Anthony LOPEZ  10 SM 54.02
3 Marty KINDELAY 11 SC 5:18 3   PRCA 47.4 3 Jon POLLY         10 PRCA 57.4
4 FernandoChavarria12 SM 5:25 4   DC 50.92 4 David CHIQUETE 10 SM 57.88
5 Parker OWAN     11 PRCA 5:31 5       5 Lance GOAD       12 RAY 60
6       6       6      
7       7       7      
8       8       8      
  300 Meter Low Hurdles   800 Meter Run   200 Meter Dash
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 J. WOODRUM     10 PRCA 44.72 1 Anthony Montoya 12 SM 2:13 1 Chris GONZALES11 PRCA 23.16
2 C. SCHAFER        9 PRCA 48.94 2 Jesse Camarena    9 SM 2:19 2 Stephen Crawford 12 RAY 23.41
3 A. IRWIN              9 PRCA 50.24 3 Sam DILLON         9 SC 2:25 3 Nate JONES        11 DC 24.62
4 Kevin Livingston   10 DC 50.45 4 FernandoChavarria12 SM 2:26 4 Mario GOMEZ     12 RAY 24.7
5 J. KNUTSON         9 PRCA 50.82 5 Kevin GOODE      10 SC 2:31 5 Zach ANDERSON  9 DC 25.34
6       6       6      
7       7       7      
8       8       8      
  3200 Meter Run   1600 Meter Relay
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 Anthony Montoya 12 SM 11:44 1   SM 3:50
2 Marty KINDELAY 11 SC 11:54 2   PRCA 3:55
3 Zac REEDE           9 SC 12:30 3   DC 4:01
4 FernandoChavarria12 SM  12:50 4   RAY 4:09
  Percy Via             9 SC 13:41 5      
6       6      
7       7      
8       8      
 
  Shot Put   Discus   Long Jump
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 Matt ARCHULETA10 RAY 41' 11" 1 Trevor CHAPMAN 12 SC  124' 8" 1 Stephen Crawford 12 RAY 20' 9"
2 Trevor CHAPMAN 12 SC 41' 6" 2 Matt ARCULETTA10 RAY 118' 11" 2 Chris ROMITI       12 SM  18' 7"
3 Robert STEVENS 12 SC 36' 2 1/2" 3 Keith JORDAN     11 RAY 106' 5 1/2" 3 Mario GOMEZ      12 RAY 18' 3"
4 Keith JORDAN     11 RAY 33' 9" 4 Robert STEVENS 12 SC 102' 6" 4 Jordan CRUZ       10 RAY 16' 4"
5 Mike Menchaca   11 PRCA 33' 3" 5 Mike Menchaca   11 PRCA 95' 0" 5 PierceBrokenshire10 PRCA 16' 0"
6       6       6      
7       7       7      
8       8       8      
  Triple Jump   High Jump   Pole Vault
  Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist   Name School Time/Ht/Dist
1 Jon POLLY          10 PRCA 36' 8" 1 Matt ARCULETTA10 RAY 5'6" 1 PierceBrokenshire10 PRCA 10' 6"
2 Stephen Crawford 12 RAY 36' 1" 2 Kevin Livingston   10 DC 5'4" 2 Zach Dominguez  10 PRCA 10' 0"
3 Sam BROWN      10 DC 35' 11" 3 Lance GOAD       12 RAY 5'2" 3 Connor Pataky      9 PRCA 7' 6"
4 Joe CLARK         12 SM 33' 3" 4       4 Adrian Ortega       9 SM  7' 6"
5 Josh SPEGMAN  10 PRCA 31' 7" 5       5      
6       6       6      
7       7       7      
8       8       8